Reklama

Pleszew. Na tej sesji ważyły się losy burmistrza. Co z absolutorium za miniony rok? [ZDJĘCIA]

Opublikowano: 17 czerwca 2021 08:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Blisko pięć godzin trwała ostatnia sesja rady miasta w Pleszewie. Radni głosowali m.in. nad wotum zaufania oraz absolutorium dla burmistrza Arkadiusza Ptaka

Reklama

Pleszew. Sesja absolutoryjna 2021

Blisko pięć godzin trwała ostatnia sesja rady miasta w Pleszewie, podczas której radni pochylali się m.in. nad raportem o stanie gminy za miniony rok. Był on swoistym wstępem do głosowania nad udzieleniem burmistrzowi – Arkadiuszowi Ptakowi – wotum zaufania oraz absolutorium. Niespodzianki nie było – na 20 obecnych rajców wszyscy w obydwu głosowaniach byli „za”.

Podczas długich wystąpień oraz dyskusji nad raportem o stanie gminy omawiano nie tylko miniony – jak podkreślano trudny – rok, ale także zastanawiano się nad przyszłością Miasta i Gminy Pleszew – choćby w kontekście niepokojących danych demograficznych, z których wynika, że z roku na rok pleszewian jest coraz mniej...

Pleszew. Sesja absolutoryjna 2021

Podczas dyskusji nad udzieleniem włodarzowi absolutorium nie brakowało też pytań. Radny Błażej Kaczmarek pytał m.in. na co miasto wydało ok. 10 mln zł ze sprzedaży terenów firmie Famot. Radny Piotr Kusiakiewicz dociekał z kolei przyczyny zaciągnięcia wielomilionowego kredytu. Co na to władze miasta?

PRZECZYTASZ O TYM W NAJBLIŻSZYM PAPIEROWYM WYDANIU "ŻYCIA PLESZEWA"

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 miesiące temu | ocena +0 / -1

    adam

    po co takie dramatyczne tytuły?