Reklama

Reklama

Czy wójt Gołuchowa Marek Zdunek był agresywny?

Opublikowano: ndz, 17 sty 2021 19:00
Autor:

Czy wójt Gołuchowa Marek Zdunek był agresywny? - Zdjęcie główne

Wójt Gołuchowa Marek Zdunek

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Agresywne zachowanie zarzucił wójtowi Markowi Zdunkowi - jeden z mieszkańców gminy Gołuchów.

Reklama

Mieszkańcowi chodziło konkretnie o sytuację, do której miało dojść podczas spotkania radnych na komisji. 

- Jak to jest, że na zwróconą panu uwagę dotyczącą wprowadzenia na sesji budżetowej wielu dodatkowych tematów, gdy tymczasem powinna ona być poświęcona omówieniu budżetu, odpowiedział pan dość agresywnym głosem – pytał wspomniany mieszkaniec na stronie internetowej gminy Gołuchów

I sprecyzował. 

- Coś w stylu - co wy myślicie, że będę wam sesje robił co 2 tygodnie... i o ironio zwołuje pan sesję po niespełna 2 tygodniach od ostatniej (18.12.2020) dla uwaga! - jednego tematu.Wiem, że na odpowiedź nie mogę liczyć. 

Marek Zdunek odpowiada

Odpowiedź jednak jest, bo poprosiliśmy o nią Marka Zdunka. Ten przyznaje, że rzeczywiście podczas komisji zgłoszono wniosek dotyczący zbyt dużej ilości materiałów przygotowanych na sesję budżetową.

– Odpowiedziałem na to „…to jest wasza decyzja. Przewodniczący zwołuje sesję i może, co dwa tygodnie zwoływać. Ale ja uważam, że ta ilość materiałów jest do jednej sesji …-  nie jest zbyt duża”. Z tego wynika, że moje słowa brzmiały zupełnie inaczej niż zawarto to w komentarzu od mieszkańca – tłumaczy wójt, Marek Zdunek. 

Czy Marek Zdunek był agresywny? 

– Z nagrania, z którego odtworzyłem moje słowa, nie wynika aby moją wypowiedź można nazwać agresywną. 

Dlaczego jednak kilka dni później zwoływał kolejną sesję?

- Powód zwołania sesji 29 grudnia - wynikał z faktu, że do 5 stycznia musiała zostać podjęta decyzja o skorzystaniu z prawa pierwokupu działki w centrum Żychlina – oświadczył wójt. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +11 / -7

  Zizu

  Dla mnie pytanie powinno być inne kim jest ten pan komentujący ? To Trol i tyle

  • rok temu | ocena +10 / -6

   Chudy

   Dokładnie, fizycznie osoba, która nie istnieje a profil służy do hejtowania żeby podejrzenie nie padło na osobę/osoby które za tym stoją. Czyli tchórzostwo najniższej rangi. Pan hejter nigdy nie pojawił się na zaproszenie jakie otrzymał od wójta.