Reklama

Reklama

Zosia Baran z Pleszewa napisała najładniejszy list do taty! Nagrodę wręczył jej senator Janusz Pęcherz [ZDJĘCIA]

Opublikowano: wt, 5 paź 2021 09:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kobieta i dziecko Dziś w Zespole Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie senator Janusz Pęcherz osobiście wręczył nagrodę Zofii Baran - uczennicy tej szkoły. Zwyciężyła ona w konkursie "List do Taty" organizowanym w naszym okręgu.

Reklama

Kim jest i co dla mnie znaczy mój tata? Na takie pytanie mieli odpowiedzieć w formie listu uczniowie klas czwartych i piątych szkół podstawowych - podczas kolejnej edycji konkursu "List do Taty".

Konkurs zorganizowany był przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej we współpracy z Fundacją Cyryla i Metodego – Inicjatywa Tato.Net. Patronat honorowy nad konkursem objął Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak.

Warto zaznaczyć, że konkurs "List do Taty" jest organizowany w okręgach wyborczych senatorów, którzy zgłosili się do udziału w jego przeprowadzeniu. W naszym okręgu - nr 96. - nad całością czuwał senator Janusz Pęcherz z ramienia Koalicji Obywatelskiej.

Wyniki konkursu "List do Taty" w okręgu wyborczym nr 96

Do konkursu w etapie okręgowym zgłosiło się 18 szkół, z których przesłano 58 prac uczniów z IV i V klas. Za najlepszą pracę , która jednocześnie uzyskała maksymalną liczbę możliwych  punktów Komisja Konkursowa uznała pracę Zofii Baran z Zespołu Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie.

Wyróżniono ponadto 9 prac uczniów:

  • Leny Olejniczak – SP nr 14 w Kaliszu,
  • Julii Kolendy – SP nr 2 w Kaliszu,
  • Łucji Barańskiej – ZSP nr 1 w Pleszewie,
  • Mileny Ostójskiej – SP nr 3 w Jarocinie,
  • Alicji Przydrygi – SP w Żerkowie,
  • Natalii Piorunowskiej – SP w Żelazkowie,
  • Marii Frontczak – SP w Morawinie,
  • Martyny Maciołek – SP w Iwanowicach
  • Mileny Kądzieli – ZS w Donaborowie. 
 

- Wszyscy uczniowie otrzymują okolicznościowe dyplomy i symboliczne nagrody rzeczowe , zaś laureatka konkursu oprócz dyplomu i nagrody rzeczowej wyjedzie wraz z opiekunem (najlepiej ojcem) do Senatu RP na uroczystość ogłoszenia wyników etapu ogólnopolskiego, która odbędzie się najprawdopodobniej 25 listopada br. - informuje biuro senatora Janusza Pęcherza.

Zofia Baran z Pleszewa wygrała w konkursie "List do Taty"

Dziś w Pleszewie senator Janusz Pęcherz osobiście wręczył wyróżnienie dla Zofii Baran w Zespole Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie. Senator gratulował zwycięstwa Zosi na szczeblu okręgowym, wręczył również dyplomy innym uczennicom za udział, podziękował także nauczycielom i dyrektorce szkoły. Przy okazji spotkania nie zabrakło rozmowy o pracy senatora, a on sam zachęcał uczniów do... pilnej nauki. 

- Dzięki temu możecie w przyszłości zostać tym, kim tylko będziecie chcieli - mówił do młodych ludzi senator Janusz Pęcherz.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ W NASZEJ GALERII

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.